دیدار مسئول اداره کتابخانه های عمومی گالیکش با فرمانده سپاه شهرستان گالیکش

در راستای مشارکت حداکثری و تعامل بین دستگاهی ،روز شنبه مورخ ۲۱/۴/۹۹ رنگ ریز مسئول اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گالیکش با سرهنگ احمدکوهستانی، فرمانده سپاه شهرستان گالیکش دیدار و گفتگو کرد و از تمدید مسابقات کتابخوانی رضوی تا پایان تیر ماه ۹۹ خبر داد.

پیرو این دیدار رنگریز از فرماندهی گالیکش درخواست توصیه شرکت در مسابقات کتابخوان رضوی را به کلیه پرسنل تحت امر خویش ،حوزه های مقاومت ، پایگاه های بسیج روستایی و شهری را داشت.

کوهستانی ضمن استقبال از مسابقات کتابخوان رضوی بیان کرد : رسالت سپاه تبلیغ و صیانت از سیره معصومین علیهم السلام است.

و در ادامه ذکر کرد: جهت تحقق این امر حاضریم با تمام توان همکاری نمائیم.

ایشان به علاقه خود در خصوص مطالعه کتب مفید علی الخصوص زندگی و سیره معصومان علیهم السلام اشاره کردند و از رنگ ریز عضویت درکتابخانه عمومی را مطالبه نمودند.

رنگ ریز نیز ضمن ابراز خرسندی بیان کرد: فلسفه وجودی کتابخانه های عمومی ارائه خدمت به قشر تحصیل و محبین اهل البیت علیهم السلام است.

این امر را از وظایف اصلی کتابخانه های عمومی قلمداد نمود و در ادامه رنگ ریز نحوه ثبت نام در مسابقات رضوی را برای فرماندهی سپاه گالیکش تبیین نمود.

در ادامه: رنگ ریز انعقاد تفاهم نامه همکاری در مسائل فرهنگی را به کوهستانی پیشنهاد داد.

ایشان ضمن ابراز رضایت از پیشنهاد تفاهم نامه همکاری از واحد فرهنگی و هنری خود خواست ضمن اطلاع رسانی و گزارش این دیدار به کلیه پرسنل ، حوزه های مقاومت ، پایگاه های بسیج شهری و روستایی زمینه تفاهم نامه همکاری در دیدار بعدی مهیاء گردد تا اشاعه فرهنگ رضوی در شهرستان نهادینه گردد./پایگاه خبری آبشار

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید