محمد جهانفر، رییس هیئت مدیره کارگروه فرهنگی، آموزشی، هنری و ورزشی شهرستان گالیکش( اتاق فکر)

حضور نخبگان، جوانان، متفکرین و افراد با تجربه در کارگروه فرهنگی، آموزش، هنر و ورزش

محمد جهانفر، رییس هیئت مدیره کارگروه فرهنگی، آموزشی، هنری و ورزشی شهرستان( اتاق فکر) در گفتگو با آبشار گفت:
این کارگروه به منظور تقویت همکاری و مشارکت فکری با همت فرماندار محترم گالیکش جهت استفاده حداکثری از تمامی نقطه نظرات و دستیابی به کارآمد ترین و مناسب ترین برنامه ها جهت رشد و توسعه امور فرهنگی، آموزشی، هنری و ورزشی شهرستان شکل گرفته است که ظرفیت حضور حداکثری جوانان، نخبگان، متفکرین و افراد با تجربه را داراست.
وی درمورد اهداف این کارگروه گفت: مطالعه، بررسی وتحقیق و ارائه طرح های مربوطه در حوزه های فرهنگی، آموزشی، هنری و ورزشی شهرستان در دستور کار ما قرار دارد تا اقدامات و طرح های اجرایی، با کمترین مشکل و نقطه ضعفی شروع به کار کرده و شاهد پیشرفت فزاینده ای در حوزه های مربوط به این کارگروه باشیم.
ایشان همچنین پیگیری و شناسایی مشکلات و معضلات به صورت جامع و تخصصی، بررسی و ارائه و راهکار با استفاده از ظرفیت صاحب نظران و ایده پردازان در قالب خرد جمعی و ارتقا توانمندی کارشناسان حوزه های مختلف مدیریت برنامه ریزی و توسعه همه جانبه شهرستان به منظور ارتقا سطح بهره وری را از جمله دیگر اهداف این کارگروه بیان کرد.
جهانفر در پایان گفت: این کارگروه از آنجا حائز اهمیت است که بتواند نیازها و تمایلات روز افزون جامعه به ویژه قشر جوان را پاسخگو باشد، که درصورت عدم توجه به این موارد، ممکن است شاهد چالش های جدیدی حتی در سایر حوزه ها نیز باشیم. از این رو تمام همت خود را با کمک و هم فکری همشهریان عزیز، صرف تقویت فعالیت های فرهنگی، آموزشی، هنری و ورزشی شهرستان می نماییم./پایگاه خبری آبشار

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید