بخش دوم مصاحبه پایگاه خبری آبشار با جواد عجم رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان گالیکش

تقدیر و تشکر رئیس اداره ورزش و جوانان از مسئولین کارخانه سیمان پیوند گلستان.

عجم ضمن تقدیر و تشکر فراوان از مسئولین کارخانه سیمان پیوند گلستان جهت همکاری و احداث نمازخانه و سرویس بهداشتی در سالن ولایت شهرستان گالیکش خاطر نشان کرد:با توجه به پتانسیل موجود، انتظار بیشتری از سوی کارخانه سیمان جهت حمایت از ورزشکاران شهرستان را داریم.

عجم در رابطه با تبدیل بخشی از پارک نیلکوه به پیست اسکیت و زمین بدمینتون گفت:از آنجایی که برخی از رشته ها اعم از بدمینتون و رشته های بومی و محلی توانایی دارند تا در فضای باز انجام شوند پیشنهاداتی به شهرداری گالیکش داده شد که با استقبال و همکاری نیز همراه بود و طرح زمین بدمینتون و زمین لِی لِی در فضای باز شهرداری اجرایی شد.

وی طی بازدید هایی که از سطح شهرستان داشت عنوان کرد:در پارک نیلکوه فضای مناسبی برای پیست اسکیت مشاهده شد و با همکاری  شهرداری گالیکش و هیئت اسکیت، کارهایی صورت گرفت که مواجهه با ویروس کرونا مانع اجرایی شدن این طرح شد.

رئیس اداره ورزش به خبرنگار پایگاه خبری آبشار در رابطه با احداث خانه جوان ، گفت:از آنجایی که این اداره به نام اداره ورزش و جوانان نامیده می شود باید شاهد حضور جوانان هم باشیم، ازاین جهت؛
طی رایزنی و مکاتباتی که با شورای اسلامی و شهرداری گالیکش داشتیم ،گفته شد چنانچه ۴۰۰ متر زمین در اختیار ما قرار دهند اداره ورزش توانایی احداث خانه جوان را داراست.
اداره ورزش و جوانان نیز پیگیر کمک هایی ازجانب خیرین جهت احداث خانه جوان می باشد.

فاطمه عرب کوهسار/پایگاه خبری آبشار

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید