قاضوی معاون فرماندار گالیکش؛

کمک مومنانه،رزمایشی برای افزایش و استمرار همدلی و سخاوتهاست.


به گزارش پایگاه خبری آبشار، سیدغلامرضا قاضوی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان گالیکش در رزمایش کمک های مومنانه  که در امامزاده سید حسن روستای کیارام برگزار شد گفت: کمک مومنانه ،رزمایشی است برای افزایش و استمرار همدلی و سخاوت ها که در دوران متعدد انواع کمک وخدمات توسط خیرین ،نهادها ودستگاه ها انجام می شود‌.
در این ایام نیز به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا بنا به فرمایش مقام معظم رهبری،خدمات شکل وبوی دیگری یافته است وبا هماهنگی های بسیار پسندیده مابین مدیران، مسئولان، خیرین و علاقه مندان برای انجام کمک های  ویژه به محرومان و افرادیکه دچار مشکل شده اند وفاقد حمایت های جبرانی مناسب هستند  در قالب کارگروه و کمیته های ذیل ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان ،به صورت خود جوش فعالیت ها شکل گرفته است واقدامات خوبی نیز تا به تا امروز انجام گرفته است و ان شاالله با تداوم و قدرت بیشتر ادامه خواهد داشت.
پیگیری‌های همکاران در سپاه ،بسیج ، دهیاران وشورائیان در دهستانها قابل توجه بوده وامروز نیز در این مکان مقدس درحال انجام است.
همچنین در سطح شهرستان بصورت گسترده تر با حضور وپیگیری وهمراهی امامان جمعه وجماعات شهرداران وهیات های مذهبی و ومجامع خیرین ودستگاهای حمایتی ومدیران بخشهای خصوصی ودیگر افراد انجام می شود  که جای تقدیر وتشکر دارد.

قاضوی معاون فرماندار ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان به ویژه روزهای تاسوعا و عاشورا آرزوی درک بهتر این ایام را از خداوند منان خواستار شدند و اظهار امیدواری کردند که همگان در رعایت دستورالعمل های بهداشتی که این روز ها اقدامات هیئت های مذهبی مثال زدنی و درخشش چشمگیری داشته دیگران نیز در ترددها، سفرها و تجمع ها رعایت نمایند تا انشاالله ویروس کرونا از کشور رخت بربندد.

معاون فرماندار در ادامه گفت :شرایط کرونایی حاکم درک بهتری نسبت به وقایع اتفاقی در کربلا و نبرد حق و باطل و پیروزی حق بر باطل برایمان رقم زد.

در ادامه ی رزمایش فرماندهی سپاه ،سرهنگ کوهستانی نیز گزارشی از اقدامات انجام شده و در دستور کار و موارد پیرامون رزمایش مومنانه و قیام امام حسین  علیه السلام در رابطه با امر به معروف و نهی از منکر و استکبار ستیزی و عدم بیعت با یزیدیان بیان نمودند و در این  رزمایش  بخشداران مرکزی، لوه و مدیران کمیته امداد شهرستان گالیکش و تعدادی از دهیاران و معتمدین حضور داشتند./پایگاه خبری آبشار

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید