خسروی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گالیکش؛

هیچ کلاسی بدون معلم نباشد،یکی از مهم ترین اقدامات آموزش و پرورش گالیکش

مهدی خسروی مدیر آموزش و پرورش گالیکش درحاشیه سی و چهارمین اجلاس مدیران آموزش و پرورش کشور گفت: ساماندهی نیروهای انسانی دوره های مختلف تحصیلی و حوزه های مختلف با شعار هیچ کلاسی بدون معلم نباشد یکی از مهترین اقدامات آموزش و پرورش این شهرستان می باشد.
صبح روز چهار شنبه ۱۲ شهریور ۹۹ در حاشیه سی و چهارمین اجلاس مدیران و روئسای آموزش و پرورش کشور، مهدی خسروی مدیر آموزش و پرورش گالیکش در پاسخ به سوال استودیو همکلاسی که: مهمترین اقدامات صورت گرفته در سال تحصیلی جدید چیست؟ گفت: ساماندهی نیروهای انسانی دوره های مختلف تحصیلی و حوزه های مختلف با شعار هیچ کلاسی بدون معلم نباشد یکی از مهترین اقدامات آموزش و پرورش این شهرستان می باشد.

خسروی در ادامه از تمهید مقدمات اجرای برنامه بازگشایی حضوری در مدرسه و به طور متمرکز در وضعیت فعلی، همچنین ثبت و سفارش کتب درسی و صدور ابلاغ همکاران در سامانه جدیدhrm ، همچنین ثبت نام دانش آموزان با نظارت بر آنها خبر داد.

خسروی ساماندهی فضاها و تجهیزات، جابه جایی مدارس مورد نیاز، اعلام شیفت مدارس و اقدامات لازم در این راستا، آماده سازی مدیران برای جلسات غیرحضوری در بستر شاد، آموزش نرم افزار شاد و بررسی و تحلیل شیوه نامه بازگشایی مدارس جهت تسلط به آن و آمادگی برای هر وضعیت محتمل در شهرستان توجیه مدیران مدارس جهت انجام اقدامات لازم و ضروری آشنایی با پروتکل های بهداشتی ،توجیه اولیاء و معلمان را بخشی از فعالیت های مدیریت آموزش و پرورش گالیکش برشمرد.

وی در ادامه تصریح کرد: راه اندازی اتاق درس تربیت بدنی و آماده سازی اتاق بازی، تشکیل کارگروه تولید محتوا باحضور سر گرو ههای آموزشی شهرستان و نخبگان، تشکیل مجمع خیرین سلامت و کارگروه سلامت و افتتاح مدرسه جدید نیز از اقدامات صورت گرفته برای سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ می باشد./پایگاه خبری آبشار

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید